KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789361
nr 1378 9361
Cantery, "Amalfi", Signerad. Olja på pannå, 39x29, yttermått inklusive ram: 50x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:39:10
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)