KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789361

nr 1378 9361

Cantery, "Amalfi", Signerad. Olja på pannå, 39x29, yttermått inklusive ram: 50x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 15 februari 2021
kl 18:39:10