KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482014
nr 1548 2014
Birgit Nilsson, Yorkshireterrier. Signerad. Olja på duk, 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:20:27
300 kr
350 kr
400 kr
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer