KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156455
nr 1415 6455
Birger Olsson. Signerad. Olja på pannå, 54x44cm, yttermått inklusive ram: 71x61cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:49:44
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr