KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156455

nr 1415 6455

Birger Olsson. Signerad. Olja på pannå, 54x44cm, yttermått inklusive ram: 71x61cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 19:49:44