KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102117
nr 1710 2117
Bery Bars, Signerad, komposition med figurer. Olja på duk, 41x30 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 juni 2025
kl 19:02:36
13/6 14:12:57
700 kr
16/6 16:49:18
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer