KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235141
nr 1423 5141
Bertil Widbrant
(1914-1988), Sverige
Oljemålning, Bertil Widbrant (1914-1988). Signerad, Ripor. Olja på duk, 64x81cm, yttermått inklusive ram: 86x102cm
Bertil Widbrant, svensk målare född 1914, död 1988.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:28:57
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr