KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614332
nr 1361 4332
Bertil Weström
(f. 1928), Sverige
Oljemålning, Hamn. Signerad. Olja på duk, 48x59 cm
Kondition: slitage, skador, krackeleringar
Bertil Weström, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:57:43
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)