KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857477
nr 1385 7477
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Lekande barn, ej signerad. Olja på duk, 67x33, yttermått inklusive ram: 74x40 cm
Utrop:
500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:22:11
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg