KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857477

nr 1385 7477

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Lekande barn, ej signerad. Olja på duk, 67x33, yttermått inklusive ram: 74x40 cm

Utrop:

500 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:22:11

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg