KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13348029
nr 1334 8029
Bengt Pettersson, Signerad, Skridskobanan. Olja på pannå, 33x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:09:52
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
6