KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145031

nr 1414 5031

B Mattson. Signerad, daterad 1970, vintermotiv. Olja på pannå, 33x40cm, yttermått inklusive ram: 42x50cm

Utrop:

500 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 20:58:57