KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598486

nr 1459 8486

Axel Ljungstedt, porträtt av Anna Wallenberg, 1918. Ej signerad. Olja på duk, 90x74cm, yttermått inklusive ram: 101x83cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 april 2022
kl 18:31:02

2/4 09:02:32 1      Vinnande bud