KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12019259

nr 1201 9259

Asta Snellman, torghandel, signerad, -57. Olja på pannå, 59x49

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 september 2018
kl 20:16:31

2/9 11:10:32 1      Vinnande bud