KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581660

nr 1358 1660

Anita Fröding

(f. 1942), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på duk, 78x97cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:27:31

Anita Fröding

Läs mer om Anita Fröding