KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17533029

nr 1753 3029

Anita Erséus

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad - 85. Blomsteräng. Olja på duk, 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x52 cm

Anita Erséus, svensk bildkonstnär född 1929 i Karlstad.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 januari 2026
kl 20:37:13

16/1 08:27:40 1      300 kr
19/1 15:35:19 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anita Erséus

Läs mer om Anita Erséus