KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16404124
nr 1640 4124
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 68x85 cm, yttermått inklusive ram: 71x89 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
måndag 2 september 2024
kl 19:59:28