KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16795020
nr 1679 5020
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 64x64 cm, yttermått inklusive ram: 68x68 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 17 februari 2025
kl 20:55:13
17/2 16:38:46
3.000 kr
17/2 20:50:13