KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177084

nr 1417 7084

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad A Lagerman. Olja på pannå, 21x23 cm, yttermått inklusive ram: 30x25 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 6 september 2021
kl 18:45:21

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman