KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17222002

nr 1722 2002

Alois Zabehlicky

(1883-1962), Österrike

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 60x30 cm, yttermått inklusive ram: 74x44 cm

Alois Zabehlicky, österrikisk konstnär född 1883, död 1962.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 september 2025
kl 18:05:37

8/9 17:59:37 1      Vinnande bud

Alois Zabehlicky

Läs mer om Alois Zabehlicky