KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396327

nr 1539 6327

Alf Olsson (f. 1925), Sverige. Signerad, träd. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 24x28 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 8 maj 2023
kl 20:38:07