KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12198588
nr 1219 8588
Alexander Roos
(1895-1973), Sverige
Oljemålning, Villa, signerad. Olja på pannå, 28x42
Alexander Roos, född 1895, död 1973, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:24:59
20/11 23:37:55