KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15712025

nr 1571 2025

Alex Smart, (f. 1988, Ukraina). "Modern Prometheus". Signerad, daterad 2022. Oramad. Olja på pannå, 110x64

måndag 16 oktober 2023
kl 19:36:00

  • 16 okt

Specialauktion ART FOR THE FUTURE

Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE