KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16716245

nr 1671 6245

Ã…ke Rolfstadius

(f. 1918), Sverige

Oljemålning, "Kungsträdgården". Signerad. Olja på duk, 80x64 cm, yttermått inklusive ram: 85x69 cm

Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 januari 2025
kl 19:32:42

Ã…ke Rolfstadius

Läs mer om Ã…ke Rolfstadius