KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14144350
nr 1414 4350
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Åke Rolfstadius (f. 1918), Signerad, höst. Olja på duk, 60x49cm, yttermått inklusive ram: 64x53cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:21:58