KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428030

nr 1642 8030

Åke Klingborg. Motiv från Lindesberg. Signerad. Olja på pannå, 55x44 cm, yttermått inklusive ram: 64x55 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2024
kl 20:56:47

15/9 18:59:05 1      Vinnande bud