ART / Oil paintings / Oil painting 12343259
nr 1234 3259
OIL PAINTING
A Henriksson. Signed, dated 77. Oil on canvas, 46x54,
A Henriksson. Signerad, daterad 77. Olja på duk, 46x54
600
SEK 600
Monday February 11 2019
at 19:30:46
300 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr