KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14045380
nr 1404 5380
Yves Poyet
(f. 1942), Frankrike
Blandteknik, Rosor. Signerad. Motivet: 84x57 cm, yttermått inklusive ram: 100x73 cm
Yves Poyet, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:53:25