KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8996009
nr 899 6009
Wiking Svensson
(1915-1979), Sverige
Blandteknik, Wiking Svensson (1915-1979), 74 x 49, signerad
Wiking Svensson, född 1915, död 1979, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 juni 2014
kl 19:45:05
9/6 17:44:05