KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13899226

nr 1389 9226

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad, daterad -52. Motivet: ca 20x20 cm, yttermått inklusive ram: ca 32x32 cm

Utrop:

300 kr

måndag 5 april 2021
kl 19:20:30