KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14046060

nr 1404 6060

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad Ulf G, Eilat, bladets mått: 40x30, yttermått inklusive ram: 59x44 cm

Utrop:

400 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:05:47