KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15848075

nr 1584 8075

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, blandteknik, pojke, daterad -42,50x36 cm, yttermått inklusive ram: 57x42 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:32:32

11/12 11:52:40 1      Vinnande bud