KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11944264

nr 1194 4264

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, Strandbild. Motivet: 22x31

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 juli 2018
kl 20:58:42

28/7 19:50:51 1      Vinnande bud