KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12191380

nr 1219 1380

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad. Modell. Motivet: 53x35

Utrop:

500 kr

måndag 26 november 2018
kl 20:38:40