KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9467282
nr 946 7282
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad, Blommor, 23x31
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 mars 2015
kl 19:13:54
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr