KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14908109
nr 1490 8109
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, båt på strand. Blandteknik, bildmått: 15x20 cm, yttermått inklusive ram: 51x56 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:49:50
17/9 13:21:05