KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14624415
nr 1462 4415
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, man i turban, yttermått inklusive ram: 33x33cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:27:33
25/4 10:05:51
500 kr
25/4 20:21:14