KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14624415

nr 1462 4415

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, man i turban, yttermått inklusive ram: 33x33cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 april 2022
kl 20:27:33

25/4 10:05:51 1      500 kr
25/4 20:21:14 2      Vinnande bud