KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15816581

nr 1581 6581

Blandteknik

Oidentifierad Konstnär, Musikstund, Monogramsignerad (E. L ) 13x12 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 37x33 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 27 november 2023
kl 20:56:00

26/11 10:32:02 1      Vinnande bud