KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15816341
nr 1581 6341
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Mansporträtt, ej signerad pannå, 70x50 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 84x64 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:25:00
300 kr
350 kr