KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17526565

nr 1752 6565

Lennart Roupe

(f. 1918), Sverige

Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, bildmått: 43x57 cm, yttermått inklusive ram: 61x78

Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 18:36:04)
Uppdatera
Visning

fredag 9/1, lördag 10/1, söndag 11/1 och måndag 12/1

Auktionen
avslutas:

måndag 12 januari kl 18:33:32

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Roupe

Läs mer om Lennart Roupe