KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7931770
nr 793 1770
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Blandteknik, Richard Ryan, signerad, motivets mått: 50x35
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 november 2012
kl 19:08:27
24/11 20:50:55
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan