KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16353195

nr 1635 3195

Blandteknik

9 st, Werner Pfeiffer (f. 1937), Tyskland. Signerad, yttermått inklusive ram: 28x24 ca

måndag 12 augusti 2024
kl 20:56:39