KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16449161
nr 1644 9161
Blandteknik
3 st, Veronica Kaevandes. Signerade, Olja på pannå, blandteknik. Yttermått inklusive ram: 27x36,35 cmx44,43x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2024
kl 19:07:51
23/9 18:19:54