KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15988488

nr 1598 8488

Blandteknik

5 st, Stina Beck-Friis. Några signerade, daterade 1907. Blandteknik, bildmått: 32x25 cm, yttermått inklusive ram: 44x36 cm

måndag 19 februari 2024
kl 20:52:58