KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17166085
nr 1716 6085
Blandteknik
3 st, Peter Attack, Signerad, Flaggor, yttermått inklusive ram: 15x20-12x27-30x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 20:14:30
7/8 11:12:05
100 kr
11/8 20:09:31