KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13766052
nr 1376 6052
Leif Jacobsson
(f. 1959), Sverige
Blandteknik, 3 st, Diptyker, oramade lösa blad. Signerad, daterad 1989, bladets mått: 46x64 cm
Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.
Utrop:
500 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:17:06