KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16926017
nr 1692 6017
Oscar Keen
(1867-1949), Sverige
Signerad, blandteknik, daterad 1924, Maringues, Frankrike mm;26x20 cm, yttermått inklusive ram: 39x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 april 2025
kl 20:50:38
7/4 20:33:09