KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15684485
nr 1568 4485
Nils Selander
(1877-1949), Sverige
Nils Selander (1877-1949), Karikatyr. Signerad, blandteknik, bladets mått: 22x14,5, oramad
Nils Selander, svensk bildkonstnär född 1877, död 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:17:55
29/9 11:23:43