KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14534484

nr 1453 4484

Nils Malmström

(1936-2006), Sverige

Hästar. Signerad, blandteknik, 27x37 cm, yttermått inklusive ram: 43x51 cm

Nils Malmström, svensk målare och tecknare född 1936, död 2006 .

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 mars 2022
kl 20:18:55

5/3 13:12:56 1      Vinnande bud

Nils Malmström

Läs mer om Nils Malmström