Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 14246270



*

nr 1424 6270


MIXED MEDIA

Leif Thagesson. Signed, composition. Mixed media, Image dimensions: 17x16cm, outer dimensions including frame: 32x32cm,


Leif Thagesson. Signerad, komposition. Blandteknik, bildmått: 17x16cm, yttermått inklusive ram: 32x32cm


Estimate:

500

Sold:

SEK 200

Auction date:

Monday October 11 2021
at 18:50:41


  • Bid history
Time Bidder Bid
8/10 10:44:45 1      150 kr
8/10 17:44:29 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller bildmått: 17x16cm blandteknik komposition leif thagesson vattenfärg
  • 6678 WATERCOLOUR
    Erik Viktorson (b. 1912), Sweden. Signed, dated -9..//
     

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 18:32
  • 6382 WATERCOLOUR
    Frank C Belcher. Themsen med Tower Bridge. Signed...//
     

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 20:04
  • 6399 WATERCOLOUR
    Fredrik Frisendahl (1891-1984), Sverige. Signerad,..//
    Present: SEK 600

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 18:10




Ladda ner broschyr