KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13462406
nr 1346 2406
Kjell Sörensen Ringi
(1939-2010), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -64. Mixed media, 63x94 cm
Kjell Sörensen Ringi, svensk målare född 1939, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:46:07
100 kr
250 kr
Kjell Sörensen Ringi
Läs mer om Kjell Sörensen Ringi