KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491225

nr 1349 1225

Karl Granquist

(1921-1994), Finland

Blandteknik, Signerad, 1984. Motivet: 13x19cm

Karl Granquist, född 1921 i Finland, död 1994, målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:38:11

Karl Granquist

Läs mer om Karl Granquist