KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13987651

nr 1398 7651

Blandteknik

Jan Speth, (tillskriven), historiskt motiv, Asien, ej signerad, 110x190 cm, oramad

måndag 24 maj 2021
kl 19:33:25